O nas

Sklep bibelots.pl oraz strona pracowni rzemieślniczej DrewnoMetalStudio.pl

Są oddane w państwa przeglądarki z dbałością o bezpieczeństwo i łatwość kontaktu z naszą firmą. Mogą państwo nie tylko kupić gotowe, ręcznie wykonane, niepowtarzalne produkty wychodzące prosto z DrewnoMetalStudio, ale także zajrzeć na siostrzaną stronę i zapoznać się z naszymi realizacjami by zamówić niepowtarzalny produkt z osobistymi preferencjami tylko dla siebie. Zapraszamy do odwiedzenia strony naszej pracowni pod linkiem znajdującym się w banerze DrewnoMetalStudio jak i pod adresem drewnometalstudio.pl

Zapraszamy także do zapisanie się do naszego newsletter'a aby być na bieżąco z nowymi niepowtarzalnymi produktami ukazującymi się w sklepie, niech nie ominie Cię żaden produkt, który może dodać duszy i wdzięku twojemu wnętrzu! Pamiętaj, wszystkie oferowane przez nas produkty są limitowane.

Informacje

Wszystkie informacje na temat nas i naszych stron internetowych dostaną państwo pod adresem mailowym biuro@bibelots.pl jeśli mają państwo jakieś pytanie zapraszam do kontaktu mailowego lub przez formularz kontaktowy.